Akademia SBO: konsultacje last minute!

 

Przypominamy. Przed nami ostatni tydzień naboru wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego – to czas intensywnej pracy liderek i liderów nad opracowaniem i opisaniem swoich projektów. Na pojawiające się w tym czasie pytania i wątpliwości będzie można poszukać odpowiedzi podczas dyżurów konsultacyjnych.

 

Mieszkańcy Szczecina w tych ostatnich dniach będą mogli skorzystać z merytorycznego wsparcia w przygotowaniu wniosków. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje last minute – popołudniowe dyżury, podczas których będzie można porozmawiać o swoim projekcie.

„Warto skonsultować swój pomysł z kimś, kto nie jest w niego zaangażowany” – zaznacza Paulina Stok-Stocka ze Stowarzyszenia „Oswajanie sztuki”, odpowiadająca za przeprowadzenie działań w ramach Akademii SBO. „Spojrzenie z zewnątrz pozwoli na lepsze przygotowanie wniosku, będzie można sprawdzić, czy projekt jest dobrze opisany i czytelny dla odbiorców.”

 

Na konsultacje nie obowiązują zapisy, można przyjść w dowolnym momencie dyżuru. Istnieje możliwość przesłania wcześniej swoich pytań i wątpliwości mailowo: paulina@oswajaniesztuki.pl – zachęcamy, by skorzystać z tej możliwości, pozwoli to na sprawniejsze przeprowadzenie konsultacji.

 

Konsultacje odbywać się będą w ostatnich dniach 1-4 lipca 2019 r. w godzinach 16:00-20:00. Ich miejscem będzie Kooperatywa Łaźnia (Koński Kierat 14/15, I piętro) – kawiarnia społeczna z salami warsztatowymi i szkoleniowymi, w których realizowane są projekty aktywizujące osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz integrujące lokalne społeczności.

 

Organizatorem działań ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”

 

CO: Akademia SBO: konsultacje last minute

KIEDY: 1-4 lipca 2019, godz. 16:00-20:00

GDZIE: Kooperatywa Łaźnia, Koński Kierat 14/15, I piętro

Udział bezpłatny

link do wydarzenia na fb

 

OSOBA DO KONTAKTU: Paulina Stok-Stocka, tel. 609 281 454 paulina@oswajaniesztuki.pl