Akademia SBO: dodatkowe dyżury konsultacyjne

 

Przedłużeniu ulega nie tylko możliwość składania wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, ale też ich konsultowania. Z tej dodatkowej formy wsparcia mieszkańcy będą mogli skorzystać podczas kolejnych dyżurów, prowadzonych przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI.

Prowadzone na początku lipca konsultacje przeznaczone były dla wszystkich mieszkańców, którzy planowali złożenie swojego pomysłu na działanie do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioskodawcy, którzy wzięli w nich udział, mogli porozmawiać o przygotowywanym projekcie, jak i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, dotyczące całej procedury SBO. Taką możliwość będą mieli również Ci, którzy piszą swoje wnioski w trakcie przedłużonego naboru.
Konsultacje zaplanowane są w dniach 22-25 lipca 2019 r. w godzinach 18:00-21:00. Odbywać się będą w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście do nr 45 lub od al. Wojska Polskiego 34). Nie obowiązują zapisy, można przyjść w dowolnym momencie dyżuru konsultacyjnego. Istnieje możliwość przesłania swoich pytań i wątpliwości z wyprzedzeniem, mailowo na adres: paulina@oswajaniesztuki.pl. „Zachęcamy, by skorzystać z tej możliwości, pozwoli to na sprawniejsze przeprowadzenie konsultacji” – podpowiada Paulina Stok-Stocka ze Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI, organizatora działań w ramach Akademii.

Serdecznie zapraszamy!