Akademia SBO: czas na pisanie projektów!

 

Za nami cztery spotkania informacyjne w różnych częściach Szczecina, przed nami – warsztaty, podczas których mieszkańcy będą mogli przygotować swoje wnioski do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Czas przejść od teorii do praktyki i swoje projekty opisać w formularzu wniosku. Na warsztaty zapraszamy mieszkańców z pomysłami na zmianę w Szczecinie – niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju jest dany projekt. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jak dobrze określić cele projektu SBO, czy poprawnie wskazać jego odbiorców. Wspólnie porozmawiamy, jak przygotować wniosek żeby odpowiadał wymogom formalnym i merytorycznym, a jednocześnie przekonał do głosowania mieszkańców.

Spotkanie warsztatowe odbędzie się w sobotę 22 czerwca o 12:00. Ich miejscem będzie Kooperatywa Łaźnia (Koński Kierat 14/15, I piętro) – kawiarnia społeczna z salami warsztatowymi i szkoleniowymi, w których realizowane są projekty aktywizujące osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz integrujące lokalne społeczności.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, będziemy wdzięczni za wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału mailowo: paulina@oswajaniesztuki.pl

Tym, którzy nie mogli dotrzeć na spotkania informacyjne, lub chcieliby przekazać wiedzę o tegorocznej edycji SBO wybranej grupie mieszkańców, przypominamy o możliwości organizacji spotkania informacyjnego, krótkiego szkolenia lub konsultacji w miejscu i czasie dostosowanym do potrzeb uczestników. W celu omówienia spotkania również prosimy o kontakt mailowy: paulina@oswajaniesztuki.pl

 

Organizatorem działań ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”

CO: Akademia SBO: wspólne pisanie wniosków

KIEDY: 22 czerwca 2019, godz. 12:00

GDZIE: Kooperatywa Łaźnia, Koński Kierat 14/15, I piętro

Udział bezpłatny

link do wydarzenia na fb