Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

SBO 2019: Dziś ostatnie warsztaty. Zapraszamy!

To już ostatnia okazja by wziąć udział w spotkaniu warsztatowym dla mieszkańców chcących złożyć swój projekt do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

 

Warsztaty to część Akademii SBO, czyli cyklu spotkań towarzyszących wszystkim etapom SBO 2019. Już dziś tj. 21 maja 2018 r. o godz. 16.30 w IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Świętej Kingi 2 startuje ostatnie z czterech spotkań podczas których mieszkańcy będą mogli skorzystać z pomocy w przygotowywaniu projektów SBO, porozmawiać na ich temat, dowiedzieć się jak prawidłowo wypełnić wniosek, czy na co zwrócić uwagę by był on atrakcyjny dla innych. Spotkanie potrwa 3 godziny.

Zapraszamy serdecznie!

SBO 2019 „Włącz działanie”

Od 7 maja do 3 czerwca 2018 r. trwa nabór wniosków do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do zagospodarowania jest 9 milionów złotych.  Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji.  

Wnioski można składać drogą ELEKTRONICZNĄ, logując się na stronie www.sbo.szczecin.eu, lub tradycyjną poprzez wypełnienie i złożenie formularza zgłoszeniowego w siedzibie lub filii Urzędu Miasta.

 

Poniżej zdjęcia z warsztatów pisania wniosków z dnia 18 maja 2018 r.

2018-05-21

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE