Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

SBO 2019: Akademia SBO nabiera tempa

Za nami 4 spotkania warsztatowe dla mieszkańców chcących złożyć swój projekt do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Kolejne spotkania w czerwcu.

Warsztaty pisania wniosków były pierwszym z trzech etapów Akademii SBO, której założeniem jest wsparcie mieszkańców na każdym etapie projektu.

Kolejne spotkanie, które będzie w pełni poświęcone kwestiom marketingowym już w czerwcu. Podczas tego spotkania mieszkańcy będą również mieli okazję poznać naszego nowego partnera Wspieram.to, który włączy się w tym roku w proces SBO na etapie promocji projektów zakwalifikowanych na listy do głosowania.

Zapraszamy!

Najbliższe spotkanie już: 4.06 - szkolenie marketingowe

A później:

14, 18, 20, 22.06 - warsztaty konsultacyjno – promocyjne

Akademia SBO to cykl spotkań dla mieszkańców naszego miasta, który pomoże im w łatwy i przystępny sposób zaangażować się w projekt, zrealizować swoje pomysły i zachęcić innych do głosowania na nie. To dla Was powstał cykl warsztatów kreatywnych, szkoleń i spotkań konsultacyjnych. Zainspiruj się, a my pomożemy Ci w pokonywaniu formalności i pokażemy, jak skutecznie promować własną inicjatywę.

SBO 2019 „Włącz działanie”

Od 7 maja do 3 czerwca 2018 r. trwa nabór wniosków do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do zagospodarowania jest 9 milionów złotych. Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji.

Wnioski można składać drogą ELEKTRONICZNĄ, logując się na stronie www.sbo.szczecin.eu, lub tradycyjną poprzez wypełnienie i złożenie formularza zgłoszeniowego w siedzibie lub filii Urzędu Miasta.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE