Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Wnioskodawco, daj się poznać!

Zapraszamy na spotkanie marketingowe dla wnioskodawców SBO. Już w poniedziałek 4 czerwca będzie można dowiedzieć się jak skutecznie promować swój projekt.

Nawet najlepszy pomysł bez odpowiednich kanałów dotarcia może zakończyć się fiaskiem. Na szczęście mając odpowiednią wiedzę i narzędzia możemy w skuteczny i atrakcyjny sposób wypromować nasz pomysł – zachęcają organizatorzy spotkania.

Start o godz. 16.30 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury.

Podczas trzygodzinnego spotkania uczestnicy dowiedzą się czym są: marketing, reklama i promocja. Zdobędą podstawową wiedzę by móc odróżniać ich funkcje i zastosowanie. W kolejnej godzinie zostaną poruszone zasady i dobre praktyki efektywnej promocji bez dużych nakładów finansowych. Uczestnicy zostaną zaznajomieni ze współczesnymi kanałami social media: Facebook, Instagram i Youtube. O godzinie 18:30 zaplanowany został moduł szkoleniowy z ekspertami platformy crowdfundingowej Wspieram.to, którzy opowiedzą o swojej roli w ramach tegorocznej edycji SBO m.in. propozycją kolejnych szkoleń wspierających autorów i sympatyków zakwalifikowanych projektów do etapu głosowania.

To już kolejna odsłona Akademii SBO. Dotychczas zwracaliśmy Państwa uwagę na identyfikację grup docelowych i diagnozowanie ich potrzeb, barier i oczekiwań. Następnie przekazaliśmy wiedzę i umiejętności pisania projektów. Teraz przyszedł czas, na zdobycie kolejnych umiejętności, tym razem marketingowych.

Zapraszamy!

Prowadzenie: Stowarzyszenie Media Dizajn – Hanna Wysocka – specjalistka ds. marketingu i promocji.

Termin: poniedziałek 4 czerwca 2018 r., godz. 16:30 – 19:30.
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90 (parter).

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE