Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Już dziś kolejne spotkanie!

Na drugie z czterech spotkań konsultacyjno – projektowych tym razem zapraszamy mieszkańców dzielnicy Północ. Spotkanie odbędzie się już dziś tj. 18 czerwca w ZS nr 5, przy ulicy Hożej 3.

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Akademii SBO, tym razem autorzy złożonych projektów będą mieli możliwość zapoznania mieszkańców ze swoimi pomysłami i porozmawiania o nich . Spojrzenie na projekt oczami mieszkańców pozwoli na przygotowanie strategii promocji swoich pomysłów. Zachęcamy do korzystania z tego narzędzia, mimo, że trwają oceny zgłoszonych wniosków. Warto wykorzystać każdą okazję i każdy dzień w drodze do zwycięstwa!

- Idea spotkań przewiduje korzyści dla obu stron – mówią organizatorzy. – Zarówno projektodawcy będą mogli dowiedzieć się co mieszkańcy myślą o ich projekcie, jak i mieszkańcy dowiedzą się na co, być może, będą mogli oddać swój głos.

Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy również przedstawicieli Rad Osiedli.

- Osiedlowi radni to osoby, które przede wszystkich doskonale znają potrzeby swoich dzielnic i mogą pomóc wnioskodawcom w pracy nad kształtem ich projektów, rozwiać wątpliwości, czy porozmawiać na temat korzyści dla mieszkańców dzielnicy – dodaje Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego.

Projektodawco, już dziś czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prezentacją prosimy o wcześniejsze przesłanie zgłoszenia udziału w warsztacie na adres e-mail: biuro@mediadizajn.pl.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko osoby występującej, tytuł oraz typ złożonego projektu.

Jeśli prezentacja przygotowana zostanie w programie Power Point, prosimy o zapisanie jej w formacie pdf. lub pptx. pen drive i dostarczenie organizatorom na 15 min. przed rozpoczęciem warsztatów.

Czas prezentacji każdego pomysłu to maksymalnie 15 min plus dodatkowy czas na dyskusję. Harmonogram uzależniony jest od ilości prezentowanych projektów SBO. Każde spotkanie będzie realizowane w panelach: 3 projekty i dyskusja.

Moderatorami warsztatów będą przedstawiciele Stowarzyszenia Media Dizajn: dr Dorota Kowalewska, dyrektor Szczecińskiego Inkubatora Kultury, adiunkta w Instytucie Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr Robert Bartłomiejski, zastępcę dyrektora Instytutu Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapraszamy:

Projekty PÓŁNOC: 18.06.2018 r. (poniedziałek), godz. 16:30-19:30, ZS NR 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Hoża 3,

Projekty PRAWOBRZEŻE: 20.06.2018 r. (środa), godz. 16:30-19:30, SP NR 37 im. kpt. ż. Antoniego Ledóchowskiego, ul. Rydla 6,

Projekty ŚRÓDMIEŚCIE I OGÓLNOMIEJSKIE: 22.06.2018 r., (piątek), godz. 16:30-20:00, Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90 (sala kominkowa).

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE