Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Już dziś kolejne spotkanie w ramach Akademii SBO 2019

Na trzecie z czterech spotkań konsultacyjno – projektowych tym razem zapraszamy mieszkańców Prawobrzeża. Spotkanie odbędzie się dziś tj. 20 czerwca, w godz. 16.30 – 19.30 SP NR 37 im. kpt. ż. Antoniego Ledóchowskiego, ul. Rydla 6. Zapraszamy!

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Akademii SBO, podczas którego autorzy złożonych projektów będą mieli możliwość zapoznania mieszkańców ze swoimi pomysłami i porozmawiania o nich. Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy również przedstawicieli Rad Osiedli.

Projektodawco, już dziś czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prezentacją prosimy o wcześniejsze przesłanie zgłoszenia udziału w warsztacie na adres e-mail: biuro@mediadizajn.pl.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko osoby występującej, tytuł oraz typ złożonego projektu. Jeśli prezentacja przygotowana zostanie w programie Power Point, prosimy o zapisanie jej w formacie pdf. lub pptx. pen drive i dostarczenie organizatorom na 15 min. przed rozpoczęciem warsztatów.

Czas prezentacji każdego pomysłu to maksymalnie 15 min plus dodatkowy czas na dyskusję. Harmonogram uzależniony jest od ilości prezentowanych projektów SBO. Każde spotkanie będzie realizowane w panelach: 3 projekty i dyskusja.

Moderatorami warsztatów będą przedstawiciele Stowarzyszenia Media Dizajn: dr Dorota Kowalewska, dyrektor Szczecińskiego Inkubatora Kultury, adiunkta w Instytucie Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr Robert Bartłomiejski, zastępcę dyrektora Instytutu Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapraszamy:

Projekty PRAWOBRZEŻE: 20.06.2018 r. (środa), godz. 16:30-19:30
Sp Nr 37 im. kpt.ż.Antoniego Ledóchowskiego, ul. Rydla 6;

Projekty ŚÓDMIEŚCIE I oGÓLNOMIEJSKIE: 22.06.2018 r. (piątek), godz. 16:30-20:00
Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90 (sala kominkowa)

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE