Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Trwa weryfikacja wniosków

Lato w pełni, ale proces oceny wniosków złożonych przez mieszkańców w tegorocznym SBO nie zwalnia ani na moment. Z dnia na dzień przybywa wniosków pozytywnie ocenionych merytorycznie, którymi w ostatnim etapie zajmie się Zespół Opiniujący.

Obecnie, po ocenie formalnej, sprawdzane są możliwości realizacyjne pomysłów Szczecinian. Oznacza to, że każdy z projektów rozkładany jest na czynniki pierwsze przez wydziały urzędu merytorycznie odpowiedzialne za późniejszą realizację wniosków.

- Ocena merytoryczna to proces bardzo złożony – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Każdy wniosek traktowany jest indywidualnie, a w przypadku wątpliwości rozmawiamy i spotykamy się z wnioskodawcami, pomagając im dokonać niezbędnych uzupełnień, czy zmian, które mogą ostatecznie przesądzić o losie ich pomysłów.

Przypominamy. Wszystkie wnioski po ocenie merytorycznej trafiają na obrady Zespołu Opiniującego, który ostatecznie decyduje o tym, czy wniosek znajdzie się na liście do głosowania.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE