Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Sprawdź na co głosować

W środę 26 września o godz. 17.00 w 13 Muzach wnioskodawcy będą mieli szansę zaprezentować swój projekt, a mieszkańcy zapoznać się z nim.

Na projekty SBO, które znalazły się na listach do głosowania będzie można oddać swój głos od 28 września do 12 października. W tym roku wybierać można spośród 111 pomysłów.

Zanim mieszkańcy przystąpią do głosowania będą mieli szansę na żywo zapoznać się z projektami i ich autorami. - Spotkanie ma ułatwić promocję projektów wnioskodawcom, a mieszkańcom ich wybór – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Spotkanie odbędzie się w środę, 26 września w Domu Kultury 13 Muz o godz.17.00 w sali kominkowej.

Przypominamy. Również w tym tygodniu ruszają konsultacje dla projektodawców organizowane przez platformę Wspieram.to.

- Spotkania poprzedzają start strony na której będą prezentowane i promowane projekty mieszkańców - dodaje Magdalena Błaszczyk. – Już dziś w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wnioskodawców do aktywnego promowania swoich projektów za pośrednictwem Wspieram.to.

Konsultacje odbędą się w Technoparku Pomerania (ul. Cyfrowa 6, budynek F3, 1 piętro) w dniach 24.09-26.09 w godzinach 10:00-18:00. Skorzystać z nich może każdy wnioskodawca, wybierając dogodny dla siebie czas.

- Jeżeli pragniecie by Wasz projekt został dopracowany z pomocą specjalistów Wspieram.to i zyskał jeszcze bardziej atrakcyjną oprawę, skorzystajcie ze szkolenia i zwiększcie swoje szanse na skuteczną promocję! – zachęca Dominka Zabrocka, ze Wspieram.to.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE