Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Promuj swój projekt ze Wspieram.to

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Was do współpracy z zespołem serwisu Wspieram.to, dzięki której w tym roku, po raz pierwszy, Wasze projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 będą widoczne również na nowej stronie, służącej do lepszej prezentacji pomysłu, zaopatrzonej w narzędzia ułatwiającej jego promocję w mediach społecznościowych.

Jeżeli pragniecie by Wasze projekty na nowej stronie były poddane dopracowaniu, chcecie dołączyć do nich więcej zdjęć i informacji - skontaktujcie się mailowo z koordynatorką, Dominiką Zabrocką pod adresem dominika@wspieram.to .

Głosowanie SBO już wkrótce, skorzystajcie z konsultacji z zespołem Wspieram.to, który poinformuje Was jak w jeszcze bardziej atrakcyjny dla głosujących sposób przedstawić swój pomysł oraz zdradzi jak najskuteczniej go promować z wykorzystaniem popularnych kanałów social media.

Jeżeli pragniecie dopracować wizytówkę swojego projektu na utworzonej przez Wspieram.to stronie, by pomysł zyskał jeszcze bardziej atrakcyjną oprawę, skontaktujcie się z Dominiką Zabrocką ze Wspieram.to: dominika@wspieram.to / 790 297 345. Otrzymacie dostęp do edycji wizytówki oraz wszystkie niezbędne informacje.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE