Aktualności

SBO 2020: Podsumowanie naboru wniosków!

W tym roku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zgłoszonych zostało aż 199 projektów. Kolejny krok to ich weryfikacja, a już jesienią szczecinianie wybiorą te, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane.

Termin składania projektów upłynął w piątek o godz. 15.30. Do tego czasu wpłynęło ich aż 199 – o 31 więcej niż w roku ubiegłym. Większość z nich, bo aż 165, zostało złożonych drogą elektroniczną. Pozostałe, bardziej tradycyjnie – na papierze. 25 proc. wszystkich złożonych projektów to zadania o charakterze ogólnomiejskim, reszta to projekty lokalne.

SBO 2020: Wydłużamy termin składania wniosków!

 

W odpowiedzi na prośby mieszkańców, którzy nie zdążyli jeszcze złożyć swojego wniosku do tegorocznej edycji SBO termin zgłaszania projektów zostaje przedłużony do 26 lipca.

Jeszcze przez trzy tygodnie mieszkańcy mają szansę na stworzenie i zgłoszenie swojego pomysłu na zagospodarowanie ponad 12 milionów złotych.

„Weź sprawy w swoje ręce!”: Zostań członkiem Zespołu Opiniującego SBO 2020!

 

To już ostatnia szansa by zgłosić swoją kandydaturę do Zespołu Opiniującego SBO 2020. Szukamy przedstawicieli mieszkańców, którzy chcieliby społecznie pomóc w opiniowaniu nadesłanych projektów. Swoją kandydaturę można zgłosić jeszcze do 1 lipca 2019 r. Zapraszamy!

Bądź częścią zespołu!

SBO 2020 „Weź sprawy w swoje ręce!”: Półmetek za nami!

 

Już tylko do 5 lipca mieszkańcy mają szansę na stworzenie i zgłoszenie swojego pomysłu na zagospodarowanie ponad 12 milionów złotych.

Przypominamy. To dobra wiadomość dla tych mieszkańców, którzy mają pomysł m.in. na uatrakcyjnienie swojego osiedla, zorganizowanie ciekawego wydarzenia, warsztatów, czy zajęć dla dzieci. To tylko kilka z przykładów jakie działania można zrealizować w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Weź sprawy w swoje ręce!: Nabór uzupełniający do Zespołu Opiniującego SBO 2020!

Jeszcze tylko do 21 czerwca 2019 r. można zgłosić swoją kandydaturę do Zespołu Opiniującego SBO 2020. Szukamy przedstawicieli mieszkańców, którzy chcieliby społecznie pomóc w opiniowaniu nadesłanych projektów.

Bądź częścią zespołu!

ZESPÓŁ OPINIUJĄCY, weryfikuje w pierwszej instancji projekty odrzucone podczas weryfikacji merytorycznej. Ma również prawo do jednorazowego skierowania wniosków do ponownego rozpatrzenia, bądź podtrzymania decyzji urzędników. Członkowie Zespołu Opiniującego zatwierdzają również listę projektów SBO, które zostaną poddane pod głosowanie.