Aktualności

Weź sprawy w swoje ręce!: Nabór uzupełniający do Zespołu Opiniującego SBO 2020!

Jeszcze tylko do 21 czerwca 2019 r. można zgłosić swoją kandydaturę do Zespołu Opiniującego SBO 2020. Szukamy przedstawicieli mieszkańców, którzy chcieliby społecznie pomóc w opiniowaniu nadesłanych projektów.

Bądź częścią zespołu!

ZESPÓŁ OPINIUJĄCY, weryfikuje w pierwszej instancji projekty odrzucone podczas weryfikacji merytorycznej. Ma również prawo do jednorazowego skierowania wniosków do ponownego rozpatrzenia, bądź podtrzymania decyzji urzędników. Członkowie Zespołu Opiniującego zatwierdzają również listę projektów SBO, które zostaną poddane pod głosowanie.

SBO 2020 „Weź sprawy w swoje ręce!”: Spotkajmy się!

 

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Akademii SBO! Spotkanie odbędzie się dziś tj. 17 czerwca o godz. 17:00 w Klubie Don Senior przy ul. Stołczyńskiej 161. Dedykowane będzie przede wszystkim mieszkańcom północnych osiedli (obszary lokalne nr 1, 2, 6 i 7) ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Akademia SBO na Dniach Morza

 

Już w najbliższą sobotę w godz. 11.00 -19.00  i niedzielę w godz. 11.00 -17.00 na Wałach Chrobrego podczas Dni Morza przy fontannie w strefie miejskiej będzie można spotkać się i porozmawiać nie tylko z pracownikami urzędu miasta, ale również przedstawicielami stowarzyszenia Oswajanie Sztuki, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Oprócz solidnej dawki wiedzy będzie można również wziąć udział w quizie ze słodkimi upominkami czy porozmawiać na temat swoich pomysłów na projekty.

Odwiedź nas na Dniach Morza!

 

Już w ten weekend podczas Dni Morza będzie można również odwiedzić stoisko Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na którym będzie można porozmawiać z pracownikami urzędu miasta, którzy pomogą w zrozumieniu nowych zasad oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące SBO. Stoisko będzie znajdowało się na Wałach Chrobrego przy fontannie w Strefie miejskiej, w piątek w godz. 13.00- 20.00, sobotę od 10.00 do 20.00 niedzielę od 10.00 do 18.00.

Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji.

Weź sprawy w swoje ręce: Spotkajmy się!

 

Już dziś tj. 13 czerwca o godz. 17:00 w ProMedia – Miejskiej Bibliotece Publicznej, al. Wojska Polskiego 2 odbędzie się drugie z czterech spotkań w ramach Akademii SBO, podczas których będzie można zapoznać się z nowymi zasadami oraz porozmawiać na temat swoich pomysłów na projekt.

Przypominamy. Do 5 lipca mieszkańcy mają szansę na stworzenie i zgłoszenie swojego pomysłu na zagospodarowanie ponad 12 milionów złotych.
W tym roku działania w ramach Akademii SBO poprowadzi Stowarzyszenie Edukacyjno – Artystyczne Oswajanie Sztuki.

 

Rusza Akademia SBO!

Dzień dobry:)

Przypominamy o spotkaniach w ramach tegorocznej edycji Akademii SBO organizowanych przez Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki.

Pierwsze spotkanie już jutro 12 czerwca o godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Pogodniak, ul. Krasickiego 6

Kolejne:

13 czerwca o godz. 17:00 w ProMedia – Miejskiej Bibliotece Publicznej, al. Wojska Polskiego 2.

Do zobaczenia!

 

Startujemy w środę 5 czerwca!

 

Tak! To już pewne! Od środy 5 czerwca ruszy nabór projektów do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekty będzie można zacząć składać od godziny 9.00 tego dnia. Zakończenie naboru zaplanowano na piątek 5 lipca 2019 r., równo do godziny 15.30. Prosimy się nie spóźnić!

Elektroniczna aplikacja do składnia projektów SBO będzie dostępna na tej stronie równo w tych właśnie datach, z zachowaniem godzin.