Akademia SBO 2022

Spotkania, warsztaty, konsultacje – po raz kolejny Akademia SBO swoją działalność prowadzić będzie głównie w sferze online. Ograniczona możliwość spotkania się na żywo nie będzie przeszkodą w uzyskaniu wsparcia w zgłoszeniu swojego pomysłu do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

Obowiązujące wciąż ograniczenia sanitarne sprawiają, że Akademia SBO po raz drugi odbywać się będzie głównie w formie zdalnej. Na stronie internetowej Akademii SBO www.akademiasbo.szczecin.pl znajdą się rejestracje spotkań, dodatkowe materiały ze szkoleń, za jej pośrednictwem będzie można także umówić się na indywidualną konsultację wniosku.

W dniu uruchomienia naboru do SBO 2022, w środę 14 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie, dotyczące tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie transmitowane będzie na facebookowym profilu SBO: https://www.facebook.com/SBOszczecinskibudzetobywatelski

Podczas spotkania przedstawimy najważniejsze informacje o tegorocznym naborze a także opowiemy, z jakich form wsparcia będą mogli skorzystać mieszkańcy w ramach Akademii SBO. Zarejestrowane nagranie udostępnione zostanie także na stronie Akademii; aby zapewnić większy dostęp do przedstawionych treści, uzupełniony będzie także o napisy.

Spotkanie poprowadzi Paulina Stok-Stocka – menadżerka projektów, fundraiserka, animatorka kultury. Wiceprezeska Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”. Doradczyni kluczowa w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim. Od 2019 r. koordynatorka Akademii SBO.

Organizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”. Pytania można kierować na adres:
kontakt@akademiasbo.szczecin.pl