Akademia SBO zaprasza

Już w czwartek, 26 października, o godz. 18:00 zapraszamy na warsztaty online „Jak promować swój projekt zgodnie z regulaminem”.

Jak co roku, wszystkie osoby, których projekty znalazły się na liście do głosowania i przygotowują się do ich promocji, będą mogły skorzystać ze wsparcia
w ramach Akademii SBO. 
Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 26 października 2023 r. o godz. 18:00. Na warsztatach przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka, ze Stowarzyszenia Oswajanie Miasta, organizator Akademii SBO.

Zapisy na warsztaty: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/warsztaty-promocyjne

 

Głosujemy!

Głosowanie na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego potrwa od 8 do 23 listopada. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania. Do wyboru jest aż 149 propozycji, w tym 124 projekty lokalne i 25 projektów w kategorii „Zielone SBO”.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, będą mogli skorzystać z pomocy asystenta
w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.