Громадський бюджет Щеціна на 2024 рік

Громадський бюджет Щеціна 2024

Ідея

Громадський бюджет Щеціна - це особливий вид громадських консультацій, метою яких є залучення мешканців до процесу прийняття рішень про те, як витрачати частину міського бюджету Щеціна.

Це захід, завдяки якому мешканці Щеціна можуть безпосередньо впливати на життя міста, пропонуючи власні ідеї та обираючи для реалізації ті, що відповідають потребам їхніх локальних громад або міста в цілому.

Як це працює

Цього року на Громадський бюджет Щеціна було виділено 17 200 000 злотих.

Кошти громадського бюджету в Щеціні розділені на два фінансові пули: для місцевих проєктів, поданих у 22 територіальних одиницях, та для проєктів Зеленого SBO (Громадський бюджет Щеціна) - тобто проєктів, пов'язаних із захистом міського природного середовища.

Голосування

8 листопада 2023 року рівно о 12:00 мешканці зможуть віддати свої голоси за проєкти цьогорічного Громадського бюджету Щеціна. Голосування триватиме до 23 листопада, також до 12:00. 

На вибір пропонується до 149 пропозицій, серед яких 124 місцеві проєкти та 25 проєктів у категорії "Зелений SBO". Список для голосування можна знайти ТУТ та внизу сторінки.

Мешканці матимуть можливість віддати два голоси, один за місцеві проєкти, а другий - за проєкти в категорії "Зелений SBO".

 

Коли можна проголосувати за проєкти, подані на SBO 2024?

 Голосування триває 2 тижні:

з 8 листопада 2023 року з 12:00 - до 23 листопада 2023 року до 12:00.

Хто може голосувати?

 кожен мешканець Щеціна з номером PESEL, незалежно від віку. Не обов'язково бути повнолітнім і не обов'язково бути зареєстрованим у Щеціні.

Як і де голосувати?

Голосування відбувається в електронному вигляді ТУТ! (Посилання для голосування буде доступне 8 листопада 2023 року о 12:00).

Це означає, що ви голосуєте за проєкти в електронному бюлетені.

Ви можете голосувати з будь-якого місця і в будь-який час, все, що вам потрібно - доступ до Інтернету.

Голосування є електронним, але якщо ви не маєте можливість зробити це самостійно - ми чекаємо на вас. Все, що вам потрібно зробити, це завітати до нас у Щецінську міську раду за адресою: Площа Армії Крайової, 1, або до нашого відділення на Правому березі за адресою: вул. Ридла, 39-40 (зали обслуговування клієнтів). Не забудьте документ, що посвідчує особу з виданим в Польщі номером PESEL. Вкажіть обрані проєкти асистенту, і він/вона введе картку в систему без телефонної верифікації. Підтримку в електронному голосуванні надає також Академія SBO.

Скільки голосів я можу віддати?

Кожен мешканець має 2 голоси:

1 голос за Зелений проєкт SBO

1 за місцевий проєкт у вибраному районі.

Віддайте свій голос за один проєкт у вибраному районі міста та за вибраний проєкт "Зеленого" бюджету. Голосування не підлягає районуванню, тому ви можете вибрати місцевий проєкт у будь-якому районі Щеціна.

Подивіться, як це просто:

1. Зайдіть на сайт sbo.szczecin.eu, натисніть ГОЛОСУВАТИ, де ви ознайомитеся з інструкцією та електронним бюлетенем для голосування на SBO 2024!

 

2. Введіть свої персональні дані та надайте свій номер мобільного телефону для верифікації номеру телефону.

- Не хвилюйтесь про безпеку, ваші дані перевіряються лише з метою голосування, а ваш номер телефону буде використаний для надсилання вам коду підтвердження. Таким чином ми будемо знати, що голосуєте саме ВИ.

- якщо ви не зареєстровані в Щеціні, поставте галочку в декларації про те, що ви проживаєте в Щеціні

 

3. Після підтвердження коду, отриманого в SMS, ви можете побачити список місцевих проєктів - знайдіть район і проєкт, за який ви хочете проголосувати, виберіть цифру "1" поруч з обраним проєктом.  Якщо ви передумали, змініть цифру "1" на "0", що автоматично розблокує список для голосування, і ви зможете проголосувати ще раз.

4. Натисніть "Далі", щоб перейти до списку проєктів Зелений SBO.

5. Чудово! Тепер голосуйте так само, як і за місцеві проєкти. Ви маєте один голос за "зелені" проєкти, тому оберіть цифру "1" навпроти обраного вами проєкту і натисніть "Далі".

Ви побачите підсумок поданих голосів. На цьому етапі ви можете редагувати вкладку, натиснувши "Назад", щоб переглянути попередні вкладки. 

7. Підтвердіть свій вибір проєктів на останній вкладці.  Натисніть кнопку "Надіслати голоси", яка закриє голосування і відправить ваші голоси до міської ради.

8. Пам'ятайте: лише натиснувши кнопку "Проголосувати", ви коректно візьмете участь у голосуванні Бюджету міста! Простого вибору проєктів в електронному бюлетені недостатньо!

9. Наостанок, ви можете завантажити підтвердження вашого голосу та взяти участь у короткому опитуванні.

 

Виникла проблема, потрібна порада? Візьміть участь в Академії SBO! Більше інформації: www.sbo.szczecin.eu.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами! Тел: 91 4245105, e-mail: sbo@um.szczecin.pl 

 

Запрошуємо вас приєднатися до нашої місцевої громади та проголосувати за проєкти!

 

Список для голосування

 

HOLOSUYTE!