ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych online

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych online. Będzie to spotkanie z autorkami
i autorami projektów lokalnych ze Śródmieścia.


Trwa głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2022. Do 7 grudnia mieszkańcy Szczecina będą decydować o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną wybrane do realizacji w przyszłym roku. Wśród 9️1️ projektów lokalnych, tylko 8️ dotyczy Śródmieścia i obszaru rewitalizacji. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na rozmowę online z autorkami i autorami projektów lokalnych ze Śródmieścia w ramach małej akademii liderów społecznych.

Opowiedzą oni o swoich pomysłach na zmiany w Śródmieściu. „Będziemy też rozmawiać o tym, dlaczego wybrali właśnie ten sposób angażowania się
w rozwój miasta. Przy okazji przypomnimy też zasady głosowania i – miejmy nadzieję – zachęcimy Was do udziału SBO 2022” – zapowiada Paulina Stok-Stocka (koordynatorka Akademii SBO), która też poprowadzi spotkanie. Jak zawsze publiczność online będzie mogła zadawać pytania Gościom i Gościniom. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2021 (środa) o godz. 18.00 i będzie transmitowane na profilu ŚRODKA na Facebooku.

 


SKĄD ŚRODKI?
Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2021-2022″, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.