WSPARCIE PROMOCYJNE DLA AUTOREK I AUTORÓW PROJEKTÓW SBO 2024

Zanim ruszy głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2024, autorki i autorzy projektów, które znalazły się na liście do głosowania, mogą skorzystać ze wsparcia promocyjnego w ramach Akademii SBO.

 

  • Autorki i autorzy projektów, którzy zastanawiają się, jakie narzędzia i kanały wykorzystać do promocji swojego pomysłu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji online. Podczas indywidualnych spotkań będzie można porozmawiać o tym, jak zaprezentować mieszkańcom projekt, zastanowimy się nad dobraniem odpowiednich narzędzi do komunikowania się z bliższymi i dalszymi sąsiadami. Konsultacje poprowadzi Kinga Rabińska

Zapisy na konsultacje - rezerwacja terminów odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie:

https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/konsultacje-promocyjne
 

  • Po raz  kolejny Akademia SBO wesprze autorów projektów poprzez przygotowanie wzorów materiałów promocyjnych - plakatów, ulotek, czy grafik do wykorzystania w internecie. Pierwszeństwo w uzyskaniu pomocy w tym zakresie mają osoby, które są autorkami / autorami projektu w SBO po raz pierwszy lub w głosowaniu bierze udział tylko jeden ich projekt. Ważne - ta forma wsparcia nie obejmuje druku przygotowanych materiałów.

Zgłoszenia dla tej formy wsparcia przyjmowane są przez formularz: 

https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/materialy-promocyjne
 

  • Autorzy projektów, którzy spełnią kryteria pierwszeństwa i wypełnią formularz zgłoszeniowy do wtorku 31 października, otrzymają swoje materiały promocyjne przed rozpoczęciem głosowania w SBO 2024. Kolejne zgłoszenia będą obsługiwane na bieżąco, jednak bez gwarancji otrzymania materiałów przed 8 listopada 2023. 

 

  • Przypominamy także, że już jutro – w czwartek 26 października o godz. 18:00 odbędą się warsztaty online „Jak promować swój projekt zgodnie z regulaminem”. Na warsztatach jeszcze raz przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu.

Zachęcamy do udziału w warsztatach, będzie to okazja do wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, związanych z prowadzeniem własnych działań promocyjnych. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka

Rejestracja na warsztaty:

https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/warsztaty-promocyjne

 

Realizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie „Oswajanie miasta”.

kontakt@akademiasbo.szczecin.pl

www.akademiasbo.szczecin.pl