Akademia SBO 2023

WSPARCIE PROMOCYJNE DLA LIDEREK I LIDERÓW PROJEKTÓW SBO 2023

 

Zanim ruszy głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2023, liderki i liderzy projektów, które znalazły się na liście do głosowania, mogą skorzystać ze wsparcia promocyjnego w ramach Akademii SBO.

 

Już w poniedziałek 21 listopada 2022 r. o godz. 18:00 zapraszamy na warsztaty online „Jak promować swój projekt zgodnie z regulaminem”. Na warsztatach jeszcze raz przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu.

Warsztaty zostaną zarejestrowane, a nagranie zostanie również udostępnione zainteresowanym wnioskodawcom. Zachęcamy jednak do udziału w warsztatach na żywo, aby skorzystać z możliwości zadania pytań. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka

Rejestracja na warsztaty:

https://oswajaniesztuki.clickmeeting.com/akademia-sbo-jak-promowac-swoj-projekt-zgodnie-z-regulaminem

 

Liderki i liderów projektów, którzy zastanawiają się, jakie narzędzia i kanały wykorzystać do promocji swojego pomysłu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji online. Podczas indywidualnych spotkań będzie można porozmawiać o tym, jak zaprezentować mieszkańcom projekt, zastanowimy się nad dobraniem odpowiednich narzędzi do komunikowania się z bliższymi i dalszymi sąsiadami. Konsultacje poprowadzi Anna Tuderek.

Zapisy na konsultacje - rezerwacja terminów odbywają się poprzez formularz:

https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/konsultacje-promocyjne

 

Po raz  kolejny Akademia SBO wesprze autorów projektów poprzez przygotowanie wzorów materiałów promocyjnych - plakatów, ulotek, czy grafik do wykorzystania w internecie. Pierwszeństwo w uzyskaniu pomocy w tym zakresie mają osoby, które są Liderami/ Liderkami Projektu w SBO po raz pierwszy lub w głosowaniu bierze udział tylko jeden ich projekt. Ważne - ta forma wsparcia nie obejmuje druku przygotowanych materiałów.

Zgłoszenia dla tej formy wsparcia przyjmowane są przez formularz: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/materialy-promocyjne

 

Autorzy projektów, którzy spełnią kryteria pierwszeństwa i wypełnią formularz zgłoszeniowy do poniedziałku 21 listopada, otrzymają swoje materiały promocyjne przed rozpoczęciem głosowania w SBO 2023.

 

Realizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”.

kontakt@akademiasbo.szczecin.pl

www.akademiasbo.szczecin.pl

 

obrazek Akademia SBO