Akademia SBO w ostatnim tygodniu naboru - spotkania informacyjne i dyżury

Ostatnie dni naboru wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to zazwyczaj czas intensywnej pracy liderek i liderów nad opracowaniem i opisaniem swoich projektów. W tym okresie nadal będzie można skorzystać ze wsparcia Akademii SBO.

Jeszcze w piątek 7 maja o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące dostępności w projektach SBO. Porozmawiamy nie tylko o zapisanym w regulaminie kryterium ogólnodostępności, ale także o zapewnieniu dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. Gościem Akademii SBO będzie Katarzyna Wronowska-Białecka - wieloletnia praktyczka w obszarze reintegracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością, zajmująca się szeroko rozumianą dostępnością, zarówno w obszarze architektonicznym jak również dostępnością w edukacji czy pracy. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z zarządzania dostępnością.  
Spotkanie odbędzie się na facebookowym profilu Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego https://www.facebook.com/SBOszczecinskibudzetobywatelski. Jego zapis będzie można znaleźć także na stronie Akademii: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wydarzenia/spotkania

Kolejne spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek 10 maja o godz. 18:00 i będzie miało formułę sesji pytań i odpowiedzi. Wezmą w niej udział przedstawiciele Biura Dialogu Obywatelskiego - jednostki koordynującej nabór do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie będzie okazją do wyjaśnienia wątpliwości, dotyczących regulaminu SBO czy działania elektronicznego formularza wniosku.
Spotkanie odbędzie się na platformie clickmeeting, wymagana jest rejestracja na stronie: https://oswajaniesztuki.clickmeeting.com/akademia-sbo-pytania-i-odpowiedzi

Zapraszamy także na dyżury konsultacyjne, będą okazją do indywidualnej rozmowy o planowanym projekcie i wprowadzenia zmian w formularzu jeszcze przed jego złożeniem. Na dyżury nie obowiązują zapisy, można przyjść w dowolnym momencie dyżuru. Istnieje także możliwość przesłania wcześniej swoich pytań i wątpliwości kontakt@akademiasbo.szczecin.pl - zachęcamy, by skorzystać z tej możliwości, pozwoli to na sprawniejsze przeprowadzenie konsultacji.
Dyżury odbywać się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim, ul. bł. Królowej Jadwigi 43 (skrzyżowanie z ul. Bohaterów Getta Warszawskiego) zgodnie z następującym harmonogramem:
8 maja (sobota) - godz. 13:00-16:00
11-13 maja (wtorek-czwartek) - godz. 17:00-20:00

Przypominamy o konieczności zachowania zasad sanitarnych - osoby wybierające się na dyżur prosimy o noszenie maseczek!

Organizatorem działań ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”