Szczeciński Budżet Obywatelski 2023: To już dziś - „Projekt SBO 2023 ubrany w słowa”

Przypominamy. Już dziś odbędą się kolejne warsztaty w ramach Akademii SBO.

Obowiązują zapisy – poprzez formularz dostępny na stronie: www.akademiasbo.szczecin.pl/wydarzenia/warsztaty

Warsztaty „Projekt SBO 2023 ubrany w słowa”

Wiesz już, na czym polegać będzie Twój projekt do SBO? W takim razie czas go opisać! Na ostatnich warsztatach porozmawiamy o tym, jak pisać, aby tekst wniosku był prosty i łatwy do zapamiętania. Skupimy się na wybranych częściach formularza wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 – szczególnie ważnych z punktu widzenia osób głosujących. Dowiesz się, jak jasno ująć w słowa tytuł, opis i uzasadnienie projektu i sprawić, by były dobrą wizytówką Twojego pomysłu. Warsztaty poprowadzi Anna Tuderek.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 18:00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim, ul. bł. Królowej Jadwigi 43/U1.

O prowadzącej:

Anna Tuderek - swoje życie zawodowe konsekwentnie wiąże z kulturą, komunikacją i budowaniem relacji. Włącza się w opracowywanie oraz wdrażanie identyfikacji wizualnej firm i instytucji. Uczestniczy w opracowywaniu strategii komunikacyjnych i promocyjnych. Koordynuje kampanie wizerunkowe. Pełni funkcję redaktora prowadzącego różnorodnych projektów wydawniczych, w tym promocyjnych. Redaguje treści na strony internetowe oraz opracowuje treści reklam i artykułów sponsorowanych. Prowadzi komunikację w portalach społecznościowych. Buduje relację z mediami oraz zapewnia obsługę prasową różnorodnych inicjatyw. Angażuje się w organizację imprez i wydarzeń kulturalnych. Od 2010 roku prowadzi szkolenia. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku politologia z filozofią, ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach: media i komunikowanie (Uniwersytet Szczeciński) oraz menedżer kultury (Uniwersytet Wrocławski).