WSPARCIE PROMOCYJNE DLA LIDEREK I LIDERÓW PROJEKTÓW SBO 2022

Zanim ruszy głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2022, liderki i liderzy projektów, które znalazły się na liście do głosowania, mogą skorzystać ze wsparcia promocyjnego w ramach Akademii SBO.

Już w czwartek 18 listopada 2021 r. o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty online “Jak promować swój projekt zgodnie z regulaminem”. Na warsztatach jeszcze raz przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu.
Warsztaty zostaną zarejestrowane, a nagranie zostanie również udostępnione zainteresowanym wnioskodawcom. Zachęcamy jednak do udziału w warsztatach na żywo, aby skorzystać z możliwości zadania pytań. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka
Rejestracja na warsztaty:
https://oswajaniesztuki.clickmeeting.com/akademia-sbo-jak-promowac-swoj-projekt-zgodnie-z-regulaminem

Liderki i liderów projektów, którzy zastanawiają się, jakie narzędzia i kanały wykorzystać do promocji swojego pomysłu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji online. Podczas indywidualnych spotkań będzie można porozmawiać o tym, jak zaprezentować mieszkańcom projekt, zastanowimy się nad dobraniem odpowiednich narzędzi do komunikowania się z bliższymi i dalszymi sąsiadami. Konsultacje poprowadzi Anna Tuderek.
Zapisy na konsultacje - rezerwacja terminów odbywają się poprzez formularz:
https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/konsultacje-promocyjne

Po raz pierwszy Akademia SBO wesprze autorów projektów poprzez przygotowanie wzorów materiałów promocyjnych - plakatów, ulotek, czy grafik do wykorzystania w internecie. Pierwszeństwo w uzyskaniu pomocy w tym zakresie mają osoby, które są Liderami Projektu w SBO po raz pierwszy lub w głosowaniu bierze udział tylko jeden ich projekt. Ważne - ta forma wsparcia nie obejmuje druku przygotowanych materiałów.
Zgłoszenia dla tej formy wsparcia przyjmowane są przez formularz: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/materialy-promocyjne
Autorzy projektów, którzy spełnią kryteria pierwszeństwa i wypełnią formularz zgłoszeniowy do soboty 20 listopada, otrzymają swoje materiały promocyjne przed rozpoczęciem głosowania w SBO 2022.

Drugi rok z rzędu, autorzy projektów mają też możliwość umieszczenia materiałów informacyjnych swojego projektu na fanpage SBO – Szczeciński Budżet Obywatelski oraz na stronie Akademii SBO. W ten sposób chcemy ułatwić mieszkańcom decyzję, na które projekty zagłosować, a Liderkom i Liderom projektów pokazać, dlaczego to właśnie ich projekt jest wart wsparcia. Autorów, zainteresowanych  taką formą prezentacji swojego projektu, prosimy o przesłanie materiałów na adres mailowy kontakt@akademiasbo.szczecin.pl do niedzieli 21 listopada 2021 r. (do końca dnia). Mogą to być jedna grafika oraz krótki opis (do 1000 znaków ze spacjami), prezentujące zgłoszony projekt.

Realizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”.
kontakt@akademiasbo.szczecin.pl
www.akademiasbo.szczecin.pl