Realizacje projektów

Stan realizacji projektów SBO 2014-2020

Edycja:
2018

Zadanie obejmuje postawienie wielkiego napisu #SZCZECIN będącego atrakcją turystyczną Miasta oraz miejscem pamiątkowego zdjęcia.

Edycja:
2015

Zadanie zakłada renowację boiska sportowego przy ul.Orlej wraz z budową przylegających do niego boisk treningowych polegająca na wyrównaniu terenu, założeniu drenażu i systemu do nawadniania, przygotowaniu murawy, ogrodzeniu terenu, oświetlenia jednego boiska oraz budowie zaplecza socjalno-…

Edycja:
2016

Zadanie obejmuje przywrócenie alei kwiatowej jej dawnej funkcji, ożywienie terenu poprzez nasadzenia kwiatów, zarówno w pasie biegnącym wzdłuż alei, jak i w specjalnych pojemnikach. Ponadto przywrócenie handlu kwiatami na alei poprzez umieszczenie tam stylizowanych pawilonów, które byłyby…

Edycja:
2019

Zadanie obejmuje budowę drewnianej wiaty do organizacji integracyjnych spotkań społeczności lokalnej oraz modernizację istniejącej drogi dojazdowej.

Edycja:
2015

Zadanie zakłada: uzupełnienie oświetlenia na ścieżce turystyczno-rekreacyjnej wokół kąpieliska Arkonka na brakującym odcinku, oświetlenie ścieżki turystyczno-rekreacyjnej wokół Jeziora Goplana, zakup i montaż ławek wraz z koszami na śmieci, oznaczenie ścieżki turystyczno-rekreacyjnej wokół…

Edycja:
2020

Zadanie obejmuje zamontowanie doświetlaczy lub lamp oświetlających przejścia dla pieszych na osiedlach Słoneczne i Majowe na równoległych do siebie ulicach Jasnej, Rydla, Kostki Napierskiego, Łubinowej, Iwaszkiewicza oraz Kosynierów, Botaniczna.

Edycja:
2018

Zadanie obejmuje budowę parkingu obejmującego 10 miejsc parkingowych, który miałby się znajdować na obecnie niezagospodarowanym placu położonym przy Szkole Podstawowej nr 53.

Edycja:
2020

Zadanie obejmuje wykonanie nowych urządzeń na placu zabaw takich jak: zamek, bujak, huśtawki, piaskownica, trampoliny i piramida wspinaczkowa. Dla osób starszych ustawione zostaną trzy urządzenia siłowni pod chmurką.

Edycja:
2020

Zadanie obejmuje przygotowanie terenu, zakup biblioteki plenerowej i jej montaż w pasie ulicy Zawadzkiego. Biblioteka na świeżym powietrzu, czyli niewielka drewniana skrzynka z regałami i przeszklonym frontem, służąca mieszkańcom do wymieniania się książkami i czasopismami.

Edycja:
2020

Zadanie obejmuje zaplanowanie i wybudowanie boiska wielofunkcyjnego o łącznych wymiarach 30m/15m o nawierzchni syntetycznej, zawierającego boisko do gry w kosza, w piłkę ręczną oraz piłkę nożną. Boisko będzie ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców osiedla.